Zaljubljena Jelena Rozga: "Zrem v najlepše modre oči, srečna sem"

Ljubljenka občinstva je v soboto pela v nabito polni dvorani Aurora na Hrvaškem, kjer je na razprodanem koncertu in z neverjetno energijo vrgla v trans morje svojih Dalmatincev in znova potrdila svoj zvezdniški status. Spregovorila pa je tudi o ljubezni.

Svet24
Avtor: Svet24.si / D.K.
sreda, 14. 8. 2024, 21:37


Jelena Rozga
Jelena Rozga
Jelena Rozga

Priljubljena hrvaška pevka Jelena Rozga, ki je trenutno v sedmih nebesih, je v soboto nastopila v klubu "Aurora" v Primoštenu. Ob tej priložnosti je spregovorila o svoji novi - stari ljubezni. "Zrem v najlepše modre oči. Srečna sem," je na kratko za 24sata povedala 46-letna Splitčanka, ki bo 23. avgusta dopolnila 47 let. 

"Precej mi je podoben. Je neobremenjen, normalen, deloven fant," je o svojem srčnem izbrancu dejala in priznala, da o poroki ne razmišlja in da je niti njeni najbližji ne sprašujejo, kdaj bo stopila pred oltar.

Čeprav se običajno izogiba pogovorom o zasebnem življenju in je bila tudi po razhodu s Stjepanom Hauserjem leta 2017 več let samska, čeprav so jo povezovali z Ivanom Pažaninom, je Rozga šele konec julija za Blic dejala, da "ni več solo igralka". Dodala je tudi, da se v moško-ženskih odnosih v življenju nikoli prilagajala. Nisem se borila. Vem, kaj hočem in kaj ne, je dejala.

Trafika24 Logo

Privoščite si nemoteno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se