Toliko je Pahor z govori zaslužil v lanskem letu
Nekdanji predsednik republike Borut Pahor po odhodu iz politike ne miruje. Svojo nekdanjo funkcijo je uspešno vnovčil po vzoru ameriških predsednikov.

Pahor je konec leta 2023 od londonske liste govornikov London Speaker Bureau dobil ekskluzivno pogodbo za zastopstvo po vsem svetu. Takšno pogodbo ima 400 od približno 10.000 registriranih govornikov, poroča Reporter.
Najpogosteje Pahor nastopa na Kitajskem, kjer ima tudi osebnega agenta. Govorniška dejavnost pa se mu konkretno pozna tudi na osebnem računu. Njegov zasebni zavod Prijateljih Zahodnega Balkana je imel lani 168.908 evrov prihodkov.
V Reporterju med drugim preberite še, kako je Pahor na letalu po naključju srečal gospodarskega ministra Matjaža Hana in ga velikodušno iz ekonomskega razreda povabil v poslovnega, da sta "malo opravljala slovensko politiko".
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke