Kakovosten vir informacij, odklenjen za vse!
Podprite naše delo

FOTO: V zemljanki je skrival zeleno bogastvo

Ko so bili mariborski policisti prepričani, da ima 46-letnik iz okolice Maribora opravka s konopljo, so se oglasili pri njemu doma.

Svet24
Avtor: Svet24.si / G.G.
četrtek, 23. 6. 2022, 07:25


maribor, zemljanka, konoplja.jpg
Pridelek ne bo dočakal odjemalcev.
PU Maribor

V torek so z nalogom za hišno preiskavo v roki stopili do 46-letnikove hiše. Malenkost so pobrskali in v bližini njegove hiše odkrili nekakšno zemljanko, v tla izkopan prostor za gojenje konoplje, »prepovedane droge konoplje«, kot vedno po črki zakona dodajo naši policisti.

V primerno urejenem prostoru so našli, reci in piši, vse so prešteli, 301 sadiko konoplje, na njegovem domu pa so našli in zasegli kilogram in pol konoplje ter nekaj konopljine smole, na 46-letnikovo smolo pa tudi značilne pripomočke pri ukvarjanju s preprodajo droge.

maribor, zemljanka, konoplja1.jpg
Nasad pod lučmi z ukradeno elektriko.
PU Maribor

Za nameček so opazili, da je imel v zemljanko nezakonito speljano elektriko, priklopljeno na bližnjo električno omarico.
Mariborskega »vrtnarja« čaka kazenska ovadba.

maribor, zemljanka, konoplja2.jpg
301 sadika
PU Maribor

Podprite Necenzurirano.si

Podpora kakovostnemu novinarstvu pomeni vlaganje v medijski prostor, kjer so informacije preverjene, kontekst jasen in javni interes na prvem mestu.

Podprite naše delo