Oropali trafiko v Mariboru, policija išče tri hrvaško govoreče moške temnih las

Danes popoldne, nekaj po 14. uri, je bil mariborski operativni komunikacijski center obveščen o ropu trafike na Rajšpovi ulici v Mariboru

Avtor: Štajerski tednik / Uredništvo
sreda, 2. 7. 2025, 15:21


ta
Rop trafike v Mariboru
S Bizjak

Trije zamaskirani moški, oblečeni v črna oblačila, so vstopili v notranjost trafike ter zgrozili tam zaposlenima, pri tem pa še zagrozili z orožjem. Po prvih zbranih obvestilih so odtujili in si protipravno prilastili denar.

Po dejanju so prostore zapustili in s kraja odpeljali z osebnim avtomobilom, po vsej verjetnosti znamke BMW, črne barve, mariborskega registrskega območja.

Po doslej zbranih informacijah so osumljenci visoki med 180 in 190 cm, temne polti, temnih kratko pristriženih las, eden od njih je suhe postave, med tem ko sta ostala dva čokate postave. Osumljenci so oblečeni v temna oblačila, eden izmed njih je imel obraz pokrit v celoti z masko, ostala dva sta imela nadete medicinske maske. Govorili so srbohrvaško.

Vse, ki bi imeli koristne informacije o izvršenem kaznivem dejanju policisti prosijo, da pokličejo interventno številko Policije 113.